Çözüm ve Proje Faktörü

Green İlaç ürünleri araştırma ve geliştirme birimleri tarafından, her safhası dikkatle takip edilen, kayıt altına alınan ve de incelenen, hayvanların gelişiminde ve performanslarındaki etkileri tespit edilen projelerde kullanılmaktadır.

Bu konuda yapılan çalışmaların hedefleri, uygulamaları ve de sonuçları itibari ile ortaya çıkan raporları derleyerek sizleri daha çok bilgilendirmek amacı ile sunacağız ve hayvan bakımı ve yetiştiriciliği ile ilgili olan tüm bu kazanımları paylaşacağız.

Green İlaçları, ürünlerinin bilimsel projeler kapsamında ele alınmasının haklı gururunu yaşamakta ve sizlerle paylaşmaktadır.

Kabul etmek gerekir ki, hayvan yetiştiriciliği ve hayvan ürünleri bir sektördür. Bu da kaçınılmaz bir gerçeğin de oluşmasına ve bizlerin de içinde yer alamsına neden olmaktadır. Bu gerçek bir pazar anlayışı ve rekabet gerçeğidir.
Sektörde yer alan en önemli faktör, sizlerin de bildiği üzere sağlık ve çevre faktörleridir.

Gıda, tarım ve hayvancılık sektörlerinin hepsinin ortak sloganı DOĞAL, ÇEVRECİ ve SAĞLIKLI olmasıdır.

Projelerde yer almak, raflarda yer almaktan çok daha önemlidir. Projeler ve bu projelerin sonuçları sayesinde raflarda yine alacağız ama son kullanıcı ürünlerimizin neleri gerçekleştirdiğini ve neleri sağladığını biliyor olacaklardır.

Proje kapsamında ürünlerimizin ele alınmasının bir kez daha haklı gururunu sizlerle paylaşırken bu çalışmaların sonuçlarını da sizlere sitemizden sunacağız.